... Pristina: 197 EUR. Libri cheap airline për Gjermani, fluturime të ulëta nga aviobilet.com! Trouvez vos billets d'avion pour Pristina à partir de 46€. München +49 (0)89 13 92 79 180. Voyager à Genève à petit prix. Hannover +49 (0)511 336 29 09. DITURIA GmbH - Fluturime nga Düsseldorfi, Stuttgart, München, Basel, Hannover, Hamburg - Prishtina, Tirana dhe Shkup Que vous décolliez de Pristina ou d'un autre aéroport proche de chez vous, l'un des conseils d'eDreams pour trouver un vol pas cher vers Genève … 10 talking about this. Local, one-way ticket. Fluturimi me Turkish Airlines Asistence 24 ore Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura PERA ROSE - 189 € HAMIT HOTEL - 189 € EUROPLAZA TAKSIM - 199 € HAMIDIYE HOTEL - 199 € ⋙ Të Përfshira: Fluturimi me Turkish Airlines Bagazh 20 Kg Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. Pristina Istanbul Difference; Average monthly disposable salary (net) 463.16 € 434.88 € -6% Information provided by Numbeo.com. Search more cheap flights to Pristina from other airports at our travel guide pages. Le voyage en avion entre Genève et Pristina dure 2 h 15 min en moyenne. Fluturime per Kosove: Düsseldorf-Prishtine, Stuttgart - Prishtine.Bileta te lira avioni per Kosove Pegasus Airlines fluturon nga Prishtina per ne Stamboll dhe anasjelltas. tatimi dhe taksat 588%. Volez avec SAS, Scandinavian Airlines, en Scandinavie, en Europe, vers l'Asie et les États-Unis. Më lirë se kurrë. With cheap flights from Pristina to Stuttgart for only €104.99* No hidden costs Eurowings Réservez vos billets d’avion pour le trajet Genève - Pristina au meilleur prix avec la compagnie aérienne EasyJet Omio vous trouve des billets pas chers pour les trajets les plus rapides en avion de Genève vers Pristina. Ky website eshte pjese e Union Travel co Kontrolloni fluturime tona të lira në Gjermani. Hyr Hyr. Train. Ofrojme Bileta Avioni,Paketa guida turistike individuale dhe ne Grupe.Bileta Autobusi,Bileta Trageti dhe Rezervime Hoteli. Swiss Diamond Hotel Sheshi Nëna Terezë +383 (0)38 234 888 Biletë Një drejtim duke filluar nga 99 CHF. ©Continental Travel eshte agjension turistik i cili ofron bileta avioni, autobusi dhe aranzhmane te ndryshme. Vol pas cher de Genève vers Pristina: votre billet d’avion de Genève vers Pristina en un clic Exemples des meilleurs prix de billets d'avion trouvés par nos utilisateurs réglant avec la carte applicable à la promotion sur www.bravofly.fr au cours de ces 7 derniers jours. User ID: Fjalëkalim: Faqja kryesore; Kreu; Oferta Turistike; Rezervim Hoteli; Makina me Qera; Rreth Nesh; Na Kontaktoni; Bileta ajrore on-line. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Pristina +383 38 240 666 Pristina (Airport) +383 38 548 432 Prizren +383 29 241 114 Suhareka +383 29 271 016 Departing on Tuesday, March 23, 2021 … Voyager à Pristina à petit prix. easyJet.com | One way in April, over 50 seats as at 23/11. If you need a little getaway to see a loved one or a comfortable flight for your business trip, the best deal prices and airline carriers are a click away from you. BiletIme.al eshte i pari website shqipetar dedikuar rezervimit te biletave te avionit online dhe ne menyre te pavarur. Regjistrim I ri Keni harruar fjalëkalimin? Get useful information about Pristina and Frankfurt to organize your journey. Limak company which manages Pristina International Airport “Adem Jashari” has officially begun... PIA "Adem Jashari" reduces the emitted carbon level by 23% . Vajtja [ Pristina – Tirana ] 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi [ Tirana – Pristina ] 15:40 16:25 52,70 EUR. Rezervoni fluturime ekonomike në Prishtinë. Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. Indicate the number of children aged between 2 and 12 here. Que vous décolliez de Genève ou d'un autre aéroport proche de chez vous, l'un des conseils d'eDreams pour trouver un vol pas cher vers Pristina … Trains are 588% more expensive in Frankfurt than in Pristina. Vizito Stambollin me Pegasus Airlines prej 49 EUR. Cependant, la durée du trajet peut varier en fonction des dates, week-ends et jours fériés. Vols pas chers Genève Pristina avec EasyJet. Hoteli Grand +383 (0)38 225 555 . Bileta Avioni Bileta Avioni | Bileta Avioni. inkl. Bilete de avion ieftine. Cheap flights Amsterdam - Istanbul. Check-In U rekomandohet pasagjerëve që, për fluturime me KOSOVA REISEN Center mundësisht të paraqiten për përgatitje për fluturim dy orë përpara fluturimit të planifikuar, sepse sportelet mbyllen 40 minuta përpara nisjes. Gjeni tarifën më të ulët të disponueshme për udhëtimin tuaj dhe zbuloni Prishtinën me Wizz Air. Kerko fluturim. Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. Nous nous occupons de vous trouver les meilleures offres pour le trajet Pristina Genève. Réservez votre vol pas cher vers Pristina et voyagez au meilleur prix avec eDreams. Cheap flights from outside of United Kingdom to Istanbul. Zurich - Prishtinë e Gjenevë - … Per informata tjera ju lutemi na kontaktoni ne numrat e meposhtem: +381 (0) 38 704 205 +377 (0) 44 492 084 info@continental-ks.com ©Continental Travel - Klientët e kënaqur janë reklama jonë më e … Bileta Avioni BelleAir Tirana - Ancona 59 euro (belle air albania) Tirana - Bari 79 Euro (belle air albania) Tirana - Bologna 89 Euro (belle air Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Currency and cost comparison. Rezervi online bilete avion pe orice ruta, cu Vola.ro. Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58 GENEVA - PRISHTINA. Réservez votre billet d'avion aujourd'hui » Compara si alege din mii de zboruri biletul de avion cel mai avantajos. The age of the child on the date of departure should be considered.If the child is 2 years after the outward flight but before the return flight, the full fare applies for the whole round trip. With cheap flights from Pristina to Hamburg for only €124.99* No hidden costs Eurowings Fluturime per Prishtine me kompani serioze gjermane. Nous nous occupons de vous trouver les meilleures offres pour le trajet Genève Pristina. Fluturimi realizohet tri here ne jave me … You either are looking for a cheap flight or are in a hurry to find a last-minute ticket, no worries! The development of environment-friendly practices in order to protect... PIA "Adem Jashari" reduces the emitted carbon level by 23% . Incoming search terms: bileta avioni prishtine ljubljane; tirane prishtine autobus; bileta atobuzi; bileta avioni per ne suedi; bileta avioni tirana barcelona eDreams will take care of everything you need for a perfect vacation in Pristina.